All Products
Keywords [ custom fully house voice coil actuator ] match 8 Products.
Custom Fully House Voice Coil Actuator High Frequency Micro Motor Linear Medical Pumps
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
High Sensitivity Fully House Voice Coil Actuator Light Weight VCM Voice Coil Motor
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lifetime: | 100 Million Times |
| Batch Number: | YET-YQDJ64 |
Permanent Magnet High Precision For Large Thrust Valves Fully House Voice Coil Actuator
| Model Number: | VCAH0030-0100-00A |
|---|---|
| Peak Force(N): | 30N |
| Continuous Force: | 7.2N |
7.2mm Fully House Voice Coil Actuator Linear Voice Coil Motorized Linear Drive Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
445N Whole House Voice Coil Driver Oscillating Voice Coil Motor Driver For Laser Scanning
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Robots, UAVs, Medical Ventilators, Optics, 3D Printing, Microscopes |
| Type: | Micro Motor |
High Precision DC Motors Voice Coil Actuators For Mechanical Parts Systems
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | Requests |
High-Precision High Frequency Micro Motor Fully House Voice Coil Actuator For 3D Printers
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAH0013-0070-00A |
| Continuous Force: | 4.2N |
Micro Permanent Magnet Motor Linear Built-In Shaft Voice Coil Motor For The Semiconductor Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
1

