All Products
Keywords [ industrial miniature vibrating motors ] match 125 Products.
Permanent Magnet High Precision For Large Thrust Valves Fully House Voice Coil Actuator
| Model Number: | VCAH0030-0100-00A |
|---|---|
| Peak Force(N): | 30N |
| Continuous Force: | 7.2N |
High Frequency Response Rotary Voice Coil Actuator 0.84N.M Rotary Moving Coil Actuator
| Accuracy: | 0.05mm |
|---|---|
| Voltage: | 6.3V |
| Type: | Rotary Motor |
39mm Lead Wire Fully Housed Voice Coil Actuator 26V Micro Voice Coil Actuator
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lead Wire: | 38.9mm |
| Voltage: | 26V |
High Precision Rotary Voice Coil Actuator 20° Stroke Moving Coil Actuator
| Noise: | Low |
|---|---|
| Power: | 2W |
| Torque: | 0.77N.m |
2.6N High Performance Actuator High Speed Actuator With Advanced Control Parameters
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |

