All Products
High Torque Micro Rotary Voice Coil Motor For Industrial Robot Joint Drive Modules
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Product Model: | VARS0077-020-00A |
| Peak Torque: | 0.77N.m |
High Speed Micro Rotary Voice Coil Motor For Optical Lens Autofocus Equipment
| Weight: | 350g |
|---|---|
| Length: | 169mm |
| Voltage: | 26V |
Frictionless Long Life Linear Voice Coil Actuator For Precision Medical Instruments
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0035-0105-00A |
| Weight(g): | 91 |
Compact Fast Response Linear Voice Coil Actuator For Automation Robotics
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0436-0187-00A |
| Weight(g): | 648 |
24V High Response Linear Voice Coil Motor For 3C Electronics Assembly
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0033-0099-00A |
| Weight(g): | 5.87 |
High Response Linear Voice Coil Actuator For Semiconductor Wafer Inspection
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0044-0075-00A |
| Weight(g): | 38.6 |
High Precision Rotary Voice Coil Motor For Chip And Device Testing
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Application: | Automatic Product |
| Voltage: | 25.8V |
High Precision Rotary Voice Coil Motor For Semiconductor Micro Bulk Feeding
| Weight: | 50.4g |
|---|---|
| Length: | 75mm |
| Voltage: | 6.3V |
High Frequency Micro Resonant Rotary Voice Coil Motor Used For Chip Packaging
| Weight: | 66g |
|---|---|
| Length: | 75mm |
| Voltage: | 6.7V |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motor Used For Wafer Alignment
| Weight: | 21.5g |
|---|---|
| Length: | 60mm |
| Voltage: | 15.5V |

