All Products
High Precision Micro Vibration Motors For Machine Vision Alignment Systems
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 10.2N |
| Model Specifications: | VCZA0010-0020-00A |
Micro Vibration Voice Coil Motor For Laser Processing And Autofocus Systems
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 4.2N |
| Model Specifications: | VCZA0010-0020-00A |
High Speed Micro Positioning Voice Coil Motor For Precision Inspection Equipment
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 20.5N |
| Model Specifications: | VCZA0020-0040-00A |
VCAZ series Vibration Motors For Vision Alignment And Optical Positioning Systems
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 20.5N |
| Model Specifications: | VCZA0020-0040-00A |
High Frequency Micro Flexible Vibration Motors For Hopper Shakers
| Certifications: | CE,ISO9001 |
|---|---|
| Warranty: | 3months-1year |
| Model Number: | VCAZ0020-0040-00A |
Long Lifespan High Speed Vibration Voice Coil Motor For Automated Sorting Machines
| Commutation: | Brush |
|---|---|
| Vibration: | High Vibration |
| Torque: | Requests |
Low Noise Temperature Vibration Motor Light Weight Compact Structure
| Efficiency: | High Efficiency |
|---|---|
| Structure: | Compact Structure |
| Size: | Small Size |
High Performance Micro Vibration Motors Customized For Vision System Equipment
| Structure: | Compact Structure |
|---|---|
| Material: | High Quality Material |
| Noise: | Low Noise |
Compact Structure Power Vibration Motor Long Life Used For Flexible Vibration Discs
| Current: | Low Current |
|---|---|
| Speed: | High Speed |
| Life: | Long Life |
Compact Structure Vibration Motors Power Long Life Motor For For Semiconductor Equipment
| Vibration: | High Vibration |
|---|---|
| Material: | High Quality Material |
| Life: | Long Life |

