All Products
Keywords [ high frequency rotary voice coil actuator ] match 30 Products.
Light Weight High Frequency Rotary Voice Coil Motor For Handling Manipulator
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, 3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Linear Voice Coil Actuator Flat Type Electric DC Motors
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | Requests |
High Frequency High Speed Rotary Voice Coil Motor For Laser Focusing
| Speed: | High Speed |
|---|---|
| Warranty: | 3months-1year |
| Continous Torque: | 0.1N-m |
High Frequency Response Rotary Voice Coil Actuator 0.84N.M Rotary Moving Coil Actuator
| Accuracy: | 0.05mm |
|---|---|
| Voltage: | 6.3V |
| Type: | Rotary Motor |
High Precision Positioning High Response Rotary Voice Coil Motor For Optical Scanning
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Application: | Automatic Product |
| Voltage: | 6.7V |
High Speed Rotary Voice Coil Motor Oscillation Reciprocation Voice Coil Motor VCM
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Loudness High Speed Rotary Voice Coil Motor For Laser Cutting
| Actuation Type: | Voice Coil |
|---|---|
| Peak Torque: | 22 Nm |
| Max Voltage: | 15.5V |
High Accuracy Rotary Voice Coil Motor Moving Coil Actuator For Focusing Lens Slider
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, 3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Speed Linear Actuator Rotary Voice Coil Motors For Mounters
| Item: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Model Number: | VARS0706-014-00A |
| Maximum Travel(mm): | 14 |
High Frequency Reciprocating Oscillating Voice Coil Motor For Audio Equipment
| Packing: | In Carton |
|---|---|
| Magnet Material: | Neodymium |
| Accuracy: | 0.05mm |

