All Products
Keywords [ high precision linear voice coil motor ] match 233 Products.
Light Weight Vcm Voice Coil Motor Module High Response High Speed Linear Motion Platforms
| Weight: | Light |
|---|---|
| Quantity: | 9998 |
| RPM: | 8800rpmrpm |
High Sensitivity Fully House Voice Coil Actuator Light Weight VCM Voice Coil Motor
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lifetime: | 100 Million Times |
| Batch Number: | YET-YQDJ64 |
Totally Enclosed Voice Coil Motor Linear Actuators For Semiconductor Equipment
| Continuous Force: | 4.2N |
|---|---|
| Max Voltage: | 26.6V |
| Warranty: | 3months-1year |
11V 90° Stroke Light Weight Motor Rotating Voice Coil Motor For Precision Control
| Weight: | 18g |
|---|---|
| Length: | 70mm |
| Voltage: | 11V |
0.84N.M Peak Torque Rectangular Voice Coil Motor For Laser Technologies
| Life: | ≥10000h |
|---|---|
| Voltage: | 6.3V |
| Accuracy: | 0.05mm |
Rectangular Type Voice Coil Motor Low Noise Level Linear Electric Motor
| Stroke Length: | 34.3mm |
|---|---|
| Weight: | 40g |
| Speed: | Hight |
Simple Voice Coil Actuator Flat Miniature Linear Motors For The Micro-Machine Tool Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Rectangular Voice Coil Motors For Use In Automation Equipment
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Voice Coil Motor Stage Low Speed DC Linearly Motorized Optical Stage
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Robots, UAVs, Medical Ventilators, Optics, 3D Printing, Microscopes |
| Type: | Micro Motor |
Big Force Linear Motor Actuator 10mm Stroke Modular Design Rectangular Voice Coil Motors
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |

