All Products
Keywords [ high precision linear voice coil motor ] match 233 Products.
Light Weight Linear Voice Coil Actuator VCAP Small Linear Motor High Acceleration
| Weight: | Light |
|---|---|
| Power: | 26W |
| Batch Number: | YET-YQDJ58 |
High Motorized Rotary Voice Coil Swing Voice Coil Motor For Detect Linear Displacement
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High Acceleration VCM Cylindrical Voice Coil Motor For Manipulation In Semiconductors
| Overall Dimension: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Rated Power: | 18W |
| Characteristic: | High Acceleration |
SUPT Motion Voice Coil Motor Actuator TBD Micro Voice Coil Actuator
| Voltage(V): | 26.9 |
|---|---|
| Output Power: | TBD |
| Usage: | BOAT, Car, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
65N Rectangular Type Voice Coil Motor For Laser Cutting Voice Coil Actuator
| Voltage(V): | 28V |
|---|---|
| Output Power: | TBD |
| Usage: | BOAT, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics, |
Short Response Voice Coil Motor Module No Cogging Effect VCM Motor Module
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
High Speed Rectangular Voice Coil Motor Linear Motor Actuator For Semiconductor Industry
| Item: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Model Number: | VCAS0013-0343-00A |
| Total Stroke: | 34.3mm |
low noise Lightweight VCAR series Voice Coil Motors For The Semiconductor Industry
| Stroke: | Short |
|---|---|
| Coil Type: | Multi-Layer |
| Resolution: | High |
Cylindrical VCM Voice Coil Motor Direct Drive Motors High Speed Low Noise
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | 30 |
Low Resolution VCM Voice Coil Motor Cylindrical Voice Coil Motor With Robot Arm
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |

