All Products
Keywords [ high precision linear voice coil motor ] match 233 Products.
High Precision 0.05mm Voice Coil Motor Dc Linear Actuator For Industrial Automation
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
High Frequency Flexible Vibrating Voice Coil Motors For Robotic Vision Systems
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 20.5N |
| Size: | 10mm X 10mm X 3mm |
High Acceleration Voice Coil Motor Micro Electric Linear Actuator For Medical Pumps
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project,Laser Equipment |
| Type: | Micro Motor |
48V High-Precision Voice Coil Motor Modules With Fully Enclosed Design For The Robotics Industry
| Communication Protocol: | Modbus, Profibus, Profinet |
|---|---|
| Construction: | Permanent Magnet |
| Power Range: | 66W |
High Speed Micro VCM Voice Coil Motor For 3D Inspection Optical Systems
| Total Stroke: | 4mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0044-0040-00A |
| Peak Force: | 44N |
Micro High Frequency Voice Coil Motor Brushed Coreless Motor For Medical Experiment
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Peak Force(N):: | 44 |
High Precision 90 Degree Rotary Voice Coil Motor For Scanning Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VARS0017-090-00A |
| Speed: | Variable Speed |
Low Noise Voice Coil Motor For Dispensing Machine Motor High Acceleration
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
445N Whole House Voice Coil Driver Oscillating Voice Coil Motor Driver For Laser Scanning
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Robots, UAVs, Medical Ventilators, Optics, 3D Printing, Microscopes |
| Type: | Micro Motor |
Micro High-Speed Voice Coil Motor Module For Microscope Focusing Scanning
| Speed(RPM): | High Speed |
|---|---|
| Construction: | Permanent Magnet |
| Communication Protocol: | Modbus, Profibus, Profinet |

