All Products
Keywords [ high speed linear voice coil actuator ] match 180 Products.
Zero Magnetic Slot Linear Servo Motor High Precision Small Linear Actuator Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Voice Coil Vibration Motor For Vibration Exciter And Dynamic Testing
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 10.2N |
| Model Specifications: | VCZA0010-0020-00A |
High Speed Micro Positioning Voice Coil Motor For Precision Inspection Equipment
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 20.5N |
| Model Specifications: | VCZA0020-0040-00A |
Zero Backlash Linear Servo Motor Ironless Linear Direct Drive Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Peak Force(N):: | 240 |
| Peak Current(Amps):: | 4.8 |
Micro Vibration Voice Coil Motor For Laser Processing And Autofocus Systems
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 4.2N |
| Model Specifications: | VCZA0010-0020-00A |
High Speed High Precision Vibration Motors For Semiconductor Equipment
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 10N |
| Model Specifications: | VCZA0010-0020-00A |
High Speed High Frequency Vibration Motors For 3C Electronics Automation
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 4.2N |
| Model Specifications: | VCZA0010-0020-00A |
Micro Flexible Vibration Motors For High Frequency Conveying And Feeding Systems
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Model: | VCAZ0010-0020-00A |
| Number Of Poles: | 10 |
Torque 1-50NM Micro Coreless Motor Coreless Linear Motor For Optical Scanning
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Optical Scanning, Positioning, Focusing, Etc., Precision Control Of Fast Mirror. And Micro Machine Tool Industries |
| Type: | Micro Motor |
Low Noise Mini Electric Motor Unite 12 Volt Electric Motor Light Weight
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |

