All Products
Keywords [ high speed linear voice coil actuator ] match 180 Products.
Short Response Voice Coil Motor Module No Cogging Effect VCM Motor Module
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
High Precision Micro Hollow Core Motor Voice Coil Actuator For Optical System
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Continuous Force: | 53N |
| Size: | Small |
High Speed Voice Coil Motor Modules Linear Motorized Platform For The Optical System
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
6mm Travel Voice Coil Motor High Precision Magnetic Drive Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Optical Project,Laser Equipment ,Semiconductor |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Miniature Ultra Thin Linear Motor For Wafer Control
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | Micro Motor |
High Speed Compact Vibration Voice Coil Actuator For Precision Automation Systems
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 10.2N |
| Model Specifications: | VCZA0010-0020-00A |
Miniature Voice Coil Linear Actuator For Permanent Magnet Motors For 3D Printers
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Speed Linear Vibration Voice Coil Motor for Industrial Automation
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 11N |
| Model Specifications: | VCZA0011-0040-00A |
High Speed small weight Voice Coil Motor Linear Platform For Industrial Robot
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | Micro Motor |
Micro Positioning Vibration Voice Coil Actuator For Precision Motion Stages
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 20.5N |
| Model Specifications: | VCZA0020-0040-00A |

