All Products
Keywords [ zero hysteresis voice coil motor ] match 22 Products.
Zero Hysteresis Hollow Core Motor Reciprocating Voice Coil Motor For Aerospace
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Type: | Synchronous Motor |
| Frequency: | 50 |
High Response Micro VCM Voice Coil Motor Actuator For Vibration Microscope Platform
| Type: | Linear Voice Coil Motor |
|---|---|
| Product Model: | VCAR0014-0250-00A |
| Peak Force: | 14N |
High-Speed High Acceleration Linear Voice Coil Motors For Valve Control
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Acceleration: | High |
| Positioning Accuracy: | High |
High Response Precision Linear Voice Coil Motor For Semiconductor Micro Motion Control
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0262-0112-00A |
| Weight(g): | 285 |
High Precision Micro VCM Voice Coil Motor For Optical Focus Automation Equipment
| Total Stroke: | 9.8mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0022-0098-00A |
| Peak Force: | 22N |
High Speed Micro VCM Voice Coil Motor For 3D Inspection Optical Systems
| Total Stroke: | 4mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0044-0040-00A |
| Peak Force: | 44N |
Low-Noise High-Precision VCM Voice Coil Motors For Optical Systems
| Item: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Noise: | Low |
| Weight: | 20g |
High Speed VCM Voice Coil Motor For Photolithography Machine In Semiconductor Manufacturing
| Total Stroke: | 25mm |
|---|---|
| Weight: | 35g |
| Max Voltage: | 26.5V |
Micro Cylindrical Linear Voice Coil Motors For Vibrating Microscope Stages
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Weight: | 45.2g |
| Model Number: | VCAR0087-0062-00A |
High Precision Micro Voice Coil Motor For Testing Equipment
| Total Stroke: | 6.2mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0015-0062-00A |
| Peak Force: | 15N |

