All Products
Keywords [ vcm ] match 112 Products.
High Frequency Response Voice Coil Motor Micro Linear Platform For Automatic Focusing Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Voice Coil Motor Stage Low Speed DC Linearly Motorized Optical Stage
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Robots, UAVs, Medical Ventilators, Optics, 3D Printing, Microscopes |
| Type: | Micro Motor |
High Performance Rotary Voice Coil Motor Dynamic Coil Actuator For Semiconductor
| Power: | 2W |
|---|---|
| Voltage: | 15.5V |
| Name: | Rotary Voice Coil Motor |
0.22N.M Peak Torque Rotary Voice Coil 0.05mm Accuracy Voice Coil Actuator
| Continous Torque: | 0.12N-m |
|---|---|
| Accuracy: | 0.05mm |
| Noise: | Low |
Rotary Voice Coil Motors High-Speed Peak Torque 0.22N.M For Semiconductor Industry
| Noise: | Low |
|---|---|
| Accuracy: | 0.05mm |
| Name: | Rotary Voice Coil Motor |
High Positional Accuracy Rotary Voice Coil Motors For Semiconductor Manufacturing
| Name: | Rotary Voice Coil Motor |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Noise: | Low |
High Frequency Response Rotary Voice Coil Actuator 0.84N.M Rotary Moving Coil Actuator
| Accuracy: | 0.05mm |
|---|---|
| Voltage: | 6.3V |
| Type: | Rotary Motor |
0.84N.M Peak Torque Rectangular Voice Coil Motor For Laser Technologies
| Life: | ≥10000h |
|---|---|
| Voltage: | 6.3V |
| Accuracy: | 0.05mm |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motors For Optical Applications
| Weight: | 225.5g |
|---|---|
| Length: | 115mm |
| Voltage: | 52.4V |
Micro High Precision Positioning Rotary Voice Coil Motor For Robotic Arms
| Weight: | 21.5g |
|---|---|
| Length: | 60mm |
| Voltage: | 15.5V |

