All Products
Keywords [ vcm ] match 112 Products.
High Accuracy Voltage Controlled Motor Coreless Brushed Motor Light Weight
| Reliability: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Motor Type: | Voice Coil Motor |
Low Noise Mini Electric Motor Unite 12 Volt Electric Motor Light Weight
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
Rotary Voice Coil Motor 0.22N.M Rotary Voice Coil Actuator For Industrial
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Voltage: | 15.5V |
| Material: | Aluminum Alloy |
High Frequency Reciprocating Oscillating Voice Coil Motor For Audio Equipment
| Packing: | In Carton |
|---|---|
| Magnet Material: | Neodymium |
| Accuracy: | 0.05mm |
Small Electric Magnetic Motor Voice Coil Linear Actuator High Positioning Accuracy
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Response Rotary Voice Coil Motor High Positioning Accuracy
| Accuracy: | 0.05mm |
|---|---|
| Speed: | High Speed |
| Power: | 6W |
High Resolution Long Lifetime Linear Movement Motor High-Accuracy Voice Coil Motor
| Weight: | Light |
|---|---|
| Force: | High |
| Noise: | Low |
294N 50mm Stroke Magnetic Motor Voice Coil Motor High Acceleration
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Magnetic Voice Coil Linear Actuator For Camera Focus
| Warranty: | 3years |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | Micro Motor |
High Precision Low Noise Small Hollow Motor Voice Coil Motor For Vision Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators, Optical Project, Laser Equipment |
| Type: | Micro Motor |

