All Products
Keywords [ vcm ] match 112 Products.
High Response VCM Voice Coil Motor High Positioning Accuracy Voice Coil Actuator
| Weight: | Light |
|---|---|
| Power: | 2500N |
| Voltage: | DC |
High Precision Square VCM Voice Coil Motor In Mobile Audio Devices
| Mounting Type: | Flange |
|---|---|
| Color: | Silver/Black |
| Item: | Mini Electric Motors |
Long Lifetime Low Noise VCM Voice Coil Motor For Industrial Automation
| Size: | Small |
|---|---|
| Weight: | 7.9g |
| Noise: | Low |
High Acceleration VCM Cylindrical Voice Coil Motor For Manipulation In Semiconductors
| Overall Dimension: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Rated Power: | 18W |
| Characteristic: | High Acceleration |
Cylindrical VCM Voice Coil Motor Direct Drive Motors High Speed Low Noise
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | 30 |
Industrial Robot Module VCM Voice Coil Motor Voice Coil High Speed Motor
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators. |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | Requests |
Low Resolution VCM Voice Coil Motor Cylindrical Voice Coil Motor With Robot Arm
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
Low Noise Rotary Voice Coil 32° Stroke Rotating Motor VCM 0.22N.M Peak Torque
| Speed: | High Speed |
|---|---|
| Continous Torque: | 0.12N-m |
| Warranty: | 3months-1 Year |
High Frequency High Reliability Multi Layer Vcm Voice Coil Motor
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Current: | Low |
Low Noise Rotary Voice Coil Actuator Aluminum Alloy Rotary VCM Motor 0.12N-M
| Warranty: | 3months-1 Year |
|---|---|
| Size: | 50*50*50mm |
| Peak Torque: | 0.22N.m |

