All Products
Keywords [ vcm ] match 112 Products.
Compact Linear Voice Coil Actuator High Speed Vcm Voice Coil Motor
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Aluminum Alloy Fully Enclosed Voice Coil Actuator 50mm Lead Wire VCM Motor
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
VCAB Series Linear Voice Coil High Force Output VCM Low Noise Motor High Efficiency
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Power: | 2500N |
High Precision Hollow Core Motor Miniature VCM Linear Actuator For Focusing Mobile Phone Cameras
| Motor Housing Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Application: | Hollow Core Machines |
| Total Stroke: | 20mm |
low noise Lightweight VCAR series Voice Coil Motors For The Semiconductor Industry
| Stroke: | Short |
|---|---|
| Coil Type: | Multi-Layer |
| Resolution: | High |
High Precision Micro Voice Coil Motor For Testing Equipment
| Total Stroke: | 6.2mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0015-0062-00A |
| Peak Force: | 15N |
11V 90° Stroke Light Weight Motor Rotating Voice Coil Motor For Precision Control
| Weight: | 18g |
|---|---|
| Length: | 70mm |
| Voltage: | 11V |
Precision Rotary Voice Coil Motor Micro Linear Actuator For Automation Equipment
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Medical, Semiconductor, Aerospace, Valve Control, Vibration Platform And Automation Industry. |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Rectangular Voice Coil Motors For Use In Automation Equipment
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
Micro Permanent Magnet Motor Linear Built-In Shaft Voice Coil Motor For The Semiconductor Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |

