All Products
Keywords [ vcm voice coil ] match 112 Products.
Cylindrical VCM Voice Coil Motor Direct Drive Motors High Speed Low Noise
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | 30 |
Low-Noise High-Precision VCM Voice Coil Motors For Optical Systems
| Item: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Noise: | Low |
| Weight: | 20g |
High Speed VCM Voice Coil Motor For Photolithography Machine In Semiconductor Manufacturing
| Total Stroke: | 25mm |
|---|---|
| Weight: | 35g |
| Max Voltage: | 26.5V |
Automation Systems VCM Voice Coil Motor Micro Motor For Transportation System
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | Requests |
High Precision Light Weight VCM Voice Coil Motor For The Aviation Field
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
Smoothly Voice Coil Actuator VCM High Power Mini Flat Servo Motor Long Life
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Robots, UAVs,medical Ventilators,3D Printing,microscopes,endoscope |
| Type: | SERVO MOTOR |
Respiratory Motor Haptic Feedback Motor 2.5A VCM Voice Coil Actuator
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High-Resolution Linear Voice Coil Motors With High Output Force For The Automation Industry
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
VCAP Motor Linear Motor Coil For Image Stabilization Motion Voice Coil Motor Actuator
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Acceleration VCM Cylindrical Voice Coil Motor For Manipulation In Semiconductors
| Overall Dimension: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Rated Power: | 18W |
| Characteristic: | High Acceleration |

