All Products
Keywords [ vcm voice coil ] match 112 Products.
low noise Lightweight VCAR series Voice Coil Motors For The Semiconductor Industry
| Stroke: | Short |
|---|---|
| Coil Type: | Multi-Layer |
| Resolution: | High |
High Speed Micro VCM Voice Coil Motor For 3D Inspection Optical Systems
| Total Stroke: | 4mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0044-0040-00A |
| Peak Force: | 44N |
High Sensitivity Fully House Voice Coil Actuator Light Weight VCM Voice Coil Motor
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lifetime: | 100 Million Times |
| Batch Number: | YET-YQDJ64 |
High-Precision Linear Voice Coil Motor VCAB Series For Low Noise And Smooth Operation
| Load Capacity: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 28V |
| Linearity: | High |
New Design Voice Coil Micro Motor Movement High Frequency Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Medical Respirator, Microscope, Optics, Optical Lens, Laser Equipment |
| Type: | Micro Motor |
High Precision VCM Voice Coil Motor For 3D Inspection Applications
| Total Stroke: | 6.4mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0007-0064-00A |
| Peak Force: | 7.8N |
High Speed Voice Coil Motor Flexible Feeding Mechanism Vibration Motor
| Temperature: | High Temperature |
|---|---|
| Motor Type: | Vibration Motors |
| Material: | High Quality Material |
High Speed VCAR Voice Coil Motors For Semiconductor Inspection Applications
| Overall Dimension: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Characteristic: | High Acceleration |
| Color: | Silver Gray |
High Frequency Response High Power Actuator Long Life Voice Coil Motor 15N Peak Force
| Name: | High Performance Actuator |
|---|---|
| Weight: | Light |
| Life: | Long |
294N 50mm Stroke Magnetic Motor Voice Coil Motor High Acceleration
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |

