All Products
Keywords [ vcm voice coil ] match 112 Products.
Small Electric Magnetic Motor Voice Coil Linear Actuator High Positioning Accuracy
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
0.84N.M Peak Torque Rectangular Voice Coil Motor For Laser Technologies
| Life: | ≥10000h |
|---|---|
| Voltage: | 6.3V |
| Accuracy: | 0.05mm |
Precision Rotary Voice Coil Motor Micro Linear Actuator For Automation Equipment
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Medical, Semiconductor, Aerospace, Valve Control, Vibration Platform And Automation Industry. |
| Type: | Micro Motor |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motors For Optical Applications
| Weight: | 225.5g |
|---|---|
| Length: | 115mm |
| Voltage: | 52.4V |
Aluminum Alloy Fully Enclosed Voice Coil Actuator 50mm Lead Wire VCM Motor
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
Micro High Precision Positioning Rotary Voice Coil Motor For Robotic Arms
| Weight: | 21.5g |
|---|---|
| Length: | 60mm |
| Voltage: | 15.5V |
Short Response Voice Coil Motor Module No Cogging Effect VCM Motor Module
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
VCAB Series Linear Voice Coil High Force Output VCM Low Noise Motor High Efficiency
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Power: | 2500N |
High Frequency Response Rotary Voice Coil Actuator 0.84N.M Rotary Moving Coil Actuator
| Accuracy: | 0.05mm |
|---|---|
| Voltage: | 6.3V |
| Type: | Rotary Motor |
11.5V Breathing Precision High Performance Actuator Voice Coil Motor
| Weight: | Light |
|---|---|
| Power: | 2500N |
| Batch Number: | YET-YQDJ62 |

