All Products
Keywords [ vcm voice coil ] match 112 Products.
Simple Voice Coil Actuator Flat Miniature Linear Motors For The Micro-Machine Tool Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
Low Noise Rotary Voice Coil 32° Stroke Rotating Motor VCM 0.22N.M Peak Torque
| Speed: | High Speed |
|---|---|
| Continous Torque: | 0.12N-m |
| Warranty: | 3months-1 Year |
Mini Linear Voice Coil Actuator High Precision Flat Type Aerospace Voice Coil Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Reciprocating Oscillating Voice Coil Motor For Audio Equipment
| Packing: | In Carton |
|---|---|
| Magnet Material: | Neodymium |
| Accuracy: | 0.05mm |
Rotary Voice Coil Motor 0.22N.M Rotary Voice Coil Actuator For Industrial
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Voltage: | 15.5V |
| Material: | Aluminum Alloy |
Aluminum Alloy Rotary Voice Coil Motor High Positioning Accuracy VCM Motor 52V Rotary
| Noise: | Low |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Torque: | 7.1N.m |
High Speed Rotary Voice Coil Motor VCM 54g Rotating With 0.05mm Accuracy
| Life: | 10000h |
|---|---|
| Size: | 50*50*50mm |
| Accuracy: | 0.05mm |
High Speed Rotary Voice Coil Motor Oscillation Reciprocation Voice Coil Motor VCM
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
Micro Permanent Magnet Motor Linear Built-In Shaft Voice Coil Motor For The Semiconductor Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
0.22N.M Peak Torque Rotary Voice Coil 0.05mm Accuracy Voice Coil Actuator
| Continous Torque: | 0.12N-m |
|---|---|
| Accuracy: | 0.05mm |
| Noise: | Low |

