All Products
Keywords [ high performance motor camera precision ] match 76 Products.
Long Lifetime Low Noise VCM Voice Coil Motor For Industrial Automation
| Size: | Small |
|---|---|
| Weight: | 7.9g |
| Noise: | Low |
High-Precision Custom High Frequency Voice Coil Motor With Bearing For Valve Operation
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Type: | SERVO MOTOR |
| Frequency: | 50/60Hz |
High Positional Accuracy Rotary Voice Coil Motors For Semiconductor Manufacturing
| Name: | Rotary Voice Coil Motor |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Noise: | Low |
High-Speed High Acceleration Linear Voice Coil Motors For Valve Control
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Acceleration: | High |
| Positioning Accuracy: | High |
Rectangular Type Linear Actuator Motor 11V Low Weight Voice Coil Linear Actuator
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Name: | Linear Motor Actuator |
| Stroke Length: | 50mm |
16mm Stroke Linear Voice Coil Actuator VCAP Series Linear Voice Coil Motor
| Force: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
High Speed Linear Voice Coil Actuator For Optical Lens Autofocus Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0436-0187-00A |
| Weight(g): | 648 |
High Precision U Shaped Linear Servo Motors For Machine Vision Inspection Equipment
| Commutation: | Brushless |
|---|---|
| Application: | Automatic Product |
| Motor Type: | Linear Servo Motor |
Mini Linear Voice Coil Actuator High Precision Flat Type Aerospace Voice Coil Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Magnetic Voice Coil Linear Actuator For Camera Focus
| Warranty: | 3years |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | Micro Motor |

