All Products
Keywords [ high performance motor camera precision ] match 76 Products.
High Load Capacity Linear Voice Coil Motors High Precision For Automation Industry
| Resolution: | High |
|---|---|
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor With Shaft |
| Rated Power: | 2500N |
High Frequency Reciprocating Oscillating Voice Coil Motor For Audio Equipment
| Packing: | In Carton |
|---|---|
| Magnet Material: | Neodymium |
| Accuracy: | 0.05mm |
Totally Enclosed Voice Coil Motor Linear Actuators For Semiconductor Equipment
| Continuous Force: | 4.2N |
|---|---|
| Max Voltage: | 26.6V |
| Warranty: | 3months-1year |
High Frequency Flexible Vibrating Voice Coil Motors For Robotic Vision Systems
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 20.5N |
| Size: | 10mm X 10mm X 3mm |
High Precision Rotary Voice Coil Motor For Semiconductor Micro Bulk Feeding
| Weight: | 50.4g |
|---|---|
| Length: | 75mm |
| Voltage: | 6.3V |
Low Noise Temperature Vibration Motor Light Weight Compact Structure
| Efficiency: | High Efficiency |
|---|---|
| Structure: | Compact Structure |
| Size: | Small Size |
High Response Micro VCM Voice Coil Motor Actuator For Vibration Microscope Platform
| Type: | Linear Voice Coil Motor |
|---|---|
| Product Model: | VCAR0014-0250-00A |
| Peak Force: | 14N |
Micro High-Speed Voice Coil Motor Module For Microscope Focusing Scanning
| Speed(RPM): | High Speed |
|---|---|
| Construction: | Permanent Magnet |
| Communication Protocol: | Modbus, Profibus, Profinet |
Industrial Miniature Vibrating Motors High Efficiency Vibratory Motor VCAZ Series
| Current: | Low Current |
|---|---|
| Peak Force(N): | 20.5 |
| Temperature: | High Temperature |
High Frequency Linear Electric Motor Actuator Rectangular Type Actuator
| Model Number: | VCAS0002-0498-00A |
|---|---|
| Size: | 80mm |
| Peak Force: | 2.1N |

