All Products
Keywords [ high performance motor camera precision ] match 76 Products.
Versatile Hollow Core Voice Coil Motor For Optical Scanning Positioning And Measuring
| Continuous Force(N): | 53N |
|---|---|
| Current: | 2.5A |
| Warranty: | 3months-1year |
High Speed Linear Actuator Rotary Voice Coil Motors For Mounters
| Item: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Model Number: | VARS0706-014-00A |
| Maximum Travel(mm): | 14 |
High Precision Coreless Mini Flat Linear Voice Coil Motors For Micro Machine Tool Industry
| Force Output: | Up To 500N |
|---|---|
| Item: | Mini Electric Motors |
| Port: | Shanghai |
High-Speed Voice Coil Motor Module For The Electronics Manufacturing Industry
| Type: | Modular Motor System |
|---|---|
| Rated Current: | 10.7 A |
| Modularity: | Modular Design |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motor Used For Wafer Alignment
| Weight: | 21.5g |
|---|---|
| Length: | 60mm |
| Voltage: | 15.5V |
High Frequency High Reliability Multi Layer Vcm Voice Coil Motor
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Current: | Low |
High Resolution Long Lifetime Linear Movement Motor High-Accuracy Voice Coil Motor
| Weight: | Light |
|---|---|
| Force: | High |
| Noise: | Low |
High Frequency Linear Actuator Voice Coil VCM Motor Used For Automated Robots
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
High-Precision Voice Coil Motor Vibration Motors For Automatic Positioning Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, 3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
7.2mm Fully House Voice Coil Actuator Linear Voice Coil Motorized Linear Drive Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |

