All Products
Keywords [ high performance motor camera precision ] match 76 Products.
High Speed Highly Responsive Single-Axis Linear Motor Modules For Machine Vision
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Modularity: | Modular Design |
| Type: | Modular Motor System |
Low Noise Mini Electric Motor Unite 12 Volt Electric Motor Light Weight
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
Hiah Stability Linear Voice Coil Motor For High Speed Camera Autofocus Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0044-0040-00A |
| Weight(g): | 46.5 |
High Precision 0.05mm Voice Coil Motor Dc Linear Actuator For Industrial Automation
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
High Precision Light Weight VCM Voice Coil Motor For The Aviation Field
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
Micro Permanent Magnet Motor Linear Built-In Shaft Voice Coil Motor For The Semiconductor Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High Response 20mm Micro Hollow Voice Coil Motor For Visual Imaging Systems
| Product Model: | VCAD0120-0200-00A |
|---|---|
| Total Stroke: | 20mm |
| Voltage: | 78V |
High Response VCM Voice Coil Motor High Positioning Accuracy Voice Coil Actuator
| Weight: | Light |
|---|---|
| Power: | 2500N |
| Voltage: | DC |
6mm Travel Voice Coil Motor High Precision Magnetic Drive Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Optical Project,Laser Equipment ,Semiconductor |
| Type: | Micro Motor |
Aluminum Alloy Fully Enclosed Voice Coil Actuator 50mm Lead Wire VCM Motor
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |

