All Products
Keywords [ high performance motor camera precision ] match 76 Products.
High Resolution Linear Voice Coil Motor With Shaft For Industrial Automation
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor With Shaft |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
High-Precision Positioning Voice Coil Motor Module For Medical Equipment Totally Enclosed
| Model Number: | VCAR0262-0249-00A |
|---|---|
| Modularity: | Modular Design |
| Efficiency: | IE 1 |
Light Weight Vcm Voice Coil Motor Module High Response High Speed Linear Motion Platforms
| Weight: | Light |
|---|---|
| Quantity: | 9998 |
| RPM: | 8800rpmrpm |
High Precision Positioning High Response Rotary Voice Coil Motor For Optical Scanning
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Application: | Automatic Product |
| Voltage: | 6.7V |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motor For Wafer Inspection And Measurement
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Application: | Automatic Product |
| Voltage: | 3.5V |
High Speed Compact Vibration Voice Coil Actuator For Precision Automation Systems
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 10.2N |
| Model Specifications: | VCZA0010-0020-00A |
Micro Vibration Voice Coil Motor For Laser Processing And Autofocus Systems
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 4.2N |
| Model Specifications: | VCZA0010-0020-00A |
High Speed High Frequency Vibration Motors For 3C Electronics Automation
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 4.2N |
| Model Specifications: | VCZA0010-0020-00A |
20N Ultra Thin Precision Micro Flat Voice Coil Motor For Semiconductor Test Equipment
| Force Output: | Up To 500N |
|---|---|
| Item: | Micro Electric Motors |
| Port: | Shanghai |
High Speed Totally Housed Voice Coil Actuator High Positioning Accuracy Voice Coil Motor
| Continuous Force: | 4.2N |
|---|---|
| Product Name: | Fully House Voice Coil Actuator |
| Voltage: | 26.6V |

