All Products
Keywords [ high speed linear voice coil actuator ] match 179 Products.
24V Linear Voice Coil Actuator VCAB Series Miniature Voice Coil Motor
| Linearity: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Voltage Range: | 24V |
High Force Output Linear Coil Actuator High Repeatability Linear Voice Coil
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Load Capacity: | High |
| Linearity: | High |
Compact Fast Response Linear Voice Coil Actuator For Automation Robotics
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0436-0187-00A |
| Weight(g): | 648 |
High Speed Linear Voice Coil Motor High Precision Linear Motor
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor With Shaft |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Stroke Length: | 12mm |
High Resolution Linear Voice Coil Motor With Shaft For Industrial Automation
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor With Shaft |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
Frictionless Long Life Linear Voice Coil Actuator For Precision Medical Instruments
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0035-0105-00A |
| Weight(g): | 91 |
High-Resolution Linear Voice Coil Motors With High Output Force For The Automation Industry
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
Compact Linear Voice Coil Actuator High Speed Vcm Voice Coil Motor
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
16mm Stroke Linear Voice Coil Actuator VCAP Series Linear Voice Coil Motor
| Force: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
X-Y Motion Flat Type Linear Voice Coil Actuator Low Noise Micro Voice Coil Actuator
| Usage: | BOAT, Car, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
|---|---|
| Type: | SERVO MOTOR |
| Construction: | Permanent Magnet |

