All Products
Keywords [ high speed linear voice coil actuator ] match 179 Products.
Hiah Performance Linear Voice Coil Actuator For Industrial Automation Precision Tasks
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0105-0164-00A |
| Weight(g): | 150 |
XY Axis Linear Voice Coil Actuator Flat Motors For Micro Machine Tool Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Use: | BOAT, Car, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
High Precision High Response Linear Voice Coil Motor For Automation Semiconductor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0044-0059-00A |
| Weight(g): | 43 |
High Force 6.8mm Linear Voice Coil Actuator Long Life Micro Voice Coil Actuator
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Lifetime: | Long |
| Voltage: | 8.2V |
High Speed VCM Voice Coil Motor Small Coreless Motor With Low Noise High Reliability
| Voltage: | 44.9V |
|---|---|
| Current: | Low |
| Cost: | Low |
12 Stroke Linear Voice Coil Motor High Repeatability Micro Voice Coil Actuator
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
High Precision Rotary Voice Coil Actuator 20° Stroke Moving Coil Actuator
| Noise: | Low |
|---|---|
| Power: | 2W |
| Torque: | 0.77N.m |
High Speed Rotary Voice Coil Motor Oscillation Reciprocation Voice Coil Motor VCM
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High Positioning Accuracy And Precise Positioning Linear Voice Coil Motor
| Resolution: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Positioning Accuracy: | High |
High Speed Rotary Voice Coil Motor VCM 54g Rotating With 0.05mm Accuracy
| Life: | 10000h |
|---|---|
| Size: | 50*50*50mm |
| Accuracy: | 0.05mm |

