All Products
Keywords [ high speed linear voice coil actuator ] match 179 Products.
24V High Response Linear Voice Coil Motor For 3C Electronics Assembly
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0033-0099-00A |
| Weight(g): | 5.87 |
High-Precision Miniature Axial Linear Voice Coil Motors For Laser Cutting
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle |
| Resolution: | High |
High Frequency Loudness VCAB Series Linear Voice Coil Motors For Precision Inspection Equipment
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0087-0563-00A |
| Weight: | 177g |
Hiah Stability Linear Voice Coil Motor For High Speed Camera Autofocus Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0044-0040-00A |
| Weight(g): | 46.5 |
Low Noise High Performance Actuator Linear Voice Coil Motor For First Aid Medical
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | SERVO MOTOR |
High Speed Linear Actuator Rotary Voice Coil Motors For Mounters
| Item: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Model Number: | VARS0706-014-00A |
| Maximum Travel(mm): | 14 |
6N Peak Force Linear Electric Actuator High Positioning Accuracy Voice Coil Actuator
| Name: | Linear Motor Actuator |
|---|---|
| Power Supply: | DC |
| Voltage: | 13V |
High Precision Micro Flat Linear Voice Coil Motor For Semiconductor Laser Cutting
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Modle: | VCAP0030-0200-00A |
| Peak Force: | 30N |
High Speed Rectangular Voice Coil Motor Linear Motor Actuator For Semiconductor Industry
| Item: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Model Number: | VCAS0013-0343-00A |
| Total Stroke: | 34.3mm |
Low Noise Compact Voice Coil Linear Actuator Miniature Voice Coil Actuator
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Size: | Compact |

