All Products
Keywords [ high speed linear voice coil actuator ] match 179 Products.
High Frequency Response Voice Coil Actuator VCM Voice Coil Motor For Valve Control
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High Acceleration And High Precision Linear Voice Coil Motors For Wire Bonding Machines
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Peak Force: | 33N |
| Actuation Method: | Voice Coil |
Light Weight Linear Voice Coil Actuator VCAP Small Linear Motor High Acceleration
| Weight: | Light |
|---|---|
| Power: | 26W |
| Batch Number: | YET-YQDJ58 |
Low Noise High Precision Linear Voice Coil Motors Planar Motors For Semiconductor Equipment
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Keywords: | Electric DC Motors |
| Warranty: | 3months-1year |
High-Speed Rectangular Voice Coil Linear Motors For Industrial Robotic Arm Drives
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Model Number: | VCAS0013-0343-00A |
| Control Method: | Electronic |
High Precision Linear Voice Coil Motor Low Noise VCAH Series Voice Coil Motor
| Force Output: | High |
|---|---|
| Rated Power: | 2500N |
| Current Range: | 4.2A |
High Response VCM Voice Coil Motor High Positioning Accuracy Voice Coil Actuator
| Weight: | Light |
|---|---|
| Power: | 2500N |
| Voltage: | DC |
High Frequency High Speed Rotary Voice Coil Motor For Laser Focusing
| Speed: | High Speed |
|---|---|
| Warranty: | 3months-1year |
| Continous Torque: | 0.1N-m |
Simple Voice Coil Actuator Flat Miniature Linear Motors For The Micro-Machine Tool Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Response Linear Voice Coil Motor For 3C Electronics Manufacturing
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0087-0563-00A |
| Weight(g): | 177 |

