All Products
Keywords [ robot direct drive linear motor ] match 65 Products.
Simple Voice Coil Actuator Flat Miniature Linear Motors For The Micro-Machine Tool Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Speed Linear Motor For Two Dimensional Mirror Mini Linear Actuator Motor
| Warranty: | 3years |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Voice Coil Motor Stage Low Speed DC Linearly Motorized Optical Stage
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Robots, UAVs, Medical Ventilators, Optics, 3D Printing, Microscopes |
| Type: | Micro Motor |
Big Force Linear Motor Actuator 10mm Stroke Modular Design Rectangular Voice Coil Motors
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Thrust Linear Motor Actuator Rectangular Voice Coil Motor For The Micro Machine Tool Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Speed High Precision Rectangular Linear Motor Actuators For Industrial Robots
| Model Number: | VCAS0013-0343-00A |
|---|---|
| Power Source: | Electricity |
| Material: | Aluminum Alloy |
Linear Motor Driver Control Card COPLEY Brushless Driver For High Response And High Acceleration
| SPECIFICATIONS: | XTL-230-18 |
|---|---|
| Weight: | 35g |
| Overall Dimension: | 200*400*602mm |
Light Weight Linear Motor Actuator High Speed Linear Electric Motor High Frequency
| Weight: | Light |
|---|---|
| Peak Force: | 2.1N |
| Batch Number: | YET-YQDJ23 |
High Frequency Rectangular Voice Coil Motors For Use In Automation Equipment
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Acceleration Servo Linear Motor Ironless Linear Motion Actuator
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Type: | SERVO MOTOR |
| Protect Feature: | Totally Enclosed |

