All Products
Keywords [ robot direct drive linear motor ] match 65 Products.
High Frequency Response 6.9A VCM Voice Coil Motor Micro Direct Drive Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Optical Project,Laser Equipment ,Semiconductor |
| Type: | Micro Motor |
25V High Frequency Vibration Motor For Endoscopic Robots
| Motor Type: | Vibration Motors |
|---|---|
| Peak Force: | 20.5N |
| Size: | 10mm X 10mm X 3mm |
74mm Width High Speed Vibratory Flat Linear Voice Coil Motors for CNC Machine Tools 12.3N Continuous Force
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Continuous Force: | 12.3N |
High Frequency Linear Actuator Voice Coil VCM Motor Used For Automated Robots
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
Good Quality High Precision Voice Coil Motor Professional Customization
| Batch Number: | YET-YQDJ13 |
|---|---|
| Cost: | Low |
| Force: | High |
SUPT Motion Voice Coil Motor Actuator TBD Micro Voice Coil Actuator
| Voltage(V): | 26.9 |
|---|---|
| Output Power: | TBD |
| Usage: | BOAT, Car, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
High Frequency Loudness VCAB Series Linear Voice Coil Motors For Precision Inspection Equipment
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0087-0563-00A |
| Weight: | 177g |
294N 50mm Stroke Magnetic Motor Voice Coil Motor High Acceleration
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |
| Type: | Micro Motor |
High Acceleration Electric Motors Little Mass Moving Coil Actuator Mini Flat Type
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
Low Inductance Electric Motor Linear Actuator High Response Voice Coil Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |

