All Products
Keywords [ robot direct drive linear motor ] match 65 Products.
Compact Fast Response Linear Voice Coil Actuator For Automation Robotics
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0436-0187-00A |
| Weight(g): | 648 |
Hiah Performance Linear Voice Coil Actuator For Industrial Automation Precision Tasks
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0105-0164-00A |
| Weight(g): | 150 |
High Precision High Response Linear Voice Coil Motor For Automation Semiconductor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0044-0059-00A |
| Weight(g): | 43 |
High Response Linear Voice Coil Actuator For Semiconductor Wafer Inspection
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0044-0075-00A |
| Weight(g): | 38.6 |
2.6N High Performance Actuator High Speed Actuator With Advanced Control Parameters
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |

