All Products
Keywords [ robot direct drive linear motor ] match 65 Products.
Low Noise High Performance Actuator Linear Voice Coil Motor For First Aid Medical
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | SERVO MOTOR |
High Frequency Response Voice Coil Actuator VCM Voice Coil Motor For Valve Control
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High-Precision Voice Coil Motor Vibration Motors For Automatic Positioning Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, 3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Response Miniature DC Cylindrical Voice Coil Motors For Optical Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics, Optical Lens, Laser Equipment, Semiconductor, Medical Care |
| Type: | Micro Motor |
High Speed Linear Actuator Rotary Voice Coil Motors For Mounters
| Item: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Model Number: | VARS0706-014-00A |
| Maximum Travel(mm): | 14 |
Micro High-Speed Voice Coil Motor Module For Microscope Focusing Scanning
| Speed(RPM): | High Speed |
|---|---|
| Construction: | Permanent Magnet |
| Communication Protocol: | Modbus, Profibus, Profinet |
High Response Micro VCM Voice Coil Motor Actuator For Vibration Microscope Platform
| Type: | Linear Voice Coil Motor |
|---|---|
| Product Model: | VCAR0014-0250-00A |
| Peak Force: | 14N |
Micro Flexible Vibration Motors For High Frequency Conveying And Feeding Systems
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Model: | VCAZ0010-0020-00A |
| Number Of Poles: | 10 |
High Precision Hollow Core Motor Miniature VCM Linear Actuator For Focusing Mobile Phone Cameras
| Motor Housing Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Application: | Hollow Core Machines |
| Total Stroke: | 20mm |
High Torque Rotary Voice Coil Motor Mini Electromagnetic Motor For Flight Controller
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | Micro Motor |

