All Products
Keywords [ robot direct drive linear motor ] match 65 Products.
Automation Systems VCM Voice Coil Motor Micro Motor For Transportation System
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | Requests |
High Precision Voice Coil Motor Module Closed Loop Voice Coil Linear Stage
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | Micro Motor |
Custom High Frequency Voice Coil Motor With Bearing Voice Coil Linear Actuator
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle |
| Type: | Micro Motor |
Mini Voice Coil Linear Actuator Rectangular Motor X-Y Axis Movements For The Semiconductor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
Short Stroke Voice Coil Motor Modules Closed Loop Servo Linear Motion Stage For CNC Machine
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | Micro Motor |
High-Precision Custom High Frequency Voice Coil Motor With Bearing For Valve Operation
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Type: | SERVO MOTOR |
| Frequency: | 50/60Hz |
High Precision 90 Degree Rotary Voice Coil Motor For Scanning Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VARS0017-090-00A |
| Speed: | Variable Speed |
Respiratory Motor Haptic Feedback Motor 2.5A VCM Voice Coil Actuator
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Precision VCM Voice Coil Motor For 3D Inspection Applications
| Total Stroke: | 6.4mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0007-0064-00A |
| Peak Force: | 7.8N |
Micro Linear Voice Coil Motor Drive Shaft Actuator For Cnc Welding Robot Arm Laser Cutting
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Commutation: | Brush |
| Model Number: | VCAB0022-0448-00A |

