All Products
Keywords [ vcm ] match 112 Products.
High Resolution VCM Voice Coil Motors With Precision Positioning For Medical Devices
| Stroke: | 6.4mm |
|---|---|
| Size: | Small |
| Resolution: | High |
High Response Micro VCM Voice Coil Motor Actuator For Vibration Microscope Platform
| Type: | Linear Voice Coil Motor |
|---|---|
| Product Model: | VCAR0014-0250-00A |
| Peak Force: | 14N |
High Speed VCM Voice Coil Motor Small Coreless Motor With Low Noise High Reliability
| Voltage: | 44.9V |
|---|---|
| Current: | Low |
| Cost: | Low |
High Precision Micro VCM Voice Coil Motor For Optical Focus Automation Equipment
| Total Stroke: | 9.8mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0022-0098-00A |
| Peak Force: | 22N |
Magnet Linear Electric Motors Voice Coil Motor VCM High Frequency Linear Actuator
| Voltage(V): | 44.9 |
|---|---|
| Output Power: | TBD |
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle |
Aluminum Alloy Rotary Voice Coil Motor High Positioning Accuracy VCM Motor 52V Rotary
| Noise: | Low |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Torque: | 7.1N.m |
Light Weight Vcm Voice Coil Motor Module High Response High Speed Linear Motion Platforms
| Weight: | Light |
|---|---|
| Quantity: | 9998 |
| RPM: | 8800rpmrpm |
High Frequency Response 6.9A VCM Voice Coil Motor Micro Direct Drive Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Optical Project,Laser Equipment ,Semiconductor |
| Type: | Micro Motor |
High Speed Rotary Voice Coil Motor VCM 54g Rotating With 0.05mm Accuracy
| Life: | 10000h |
|---|---|
| Size: | 50*50*50mm |
| Accuracy: | 0.05mm |
37mm Stroke Cylindrical VCM Voice Coil Actuator Miniature Voice Coil Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project,Laser Equipment |
| Type: | Micro Motor |

