All Products
Keywords [ vcm ] match 112 Products.
High Speed Rotary Voice Coil Motor Oscillation Reciprocation Voice Coil Motor VCM
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High Speed Micro VCM Voice Coil Motor For 3D Inspection Optical Systems
| Total Stroke: | 4mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0044-0040-00A |
| Peak Force: | 44N |
Vibration Characteristics VCM Voice Coil Motor High Frequency High Precision Motor
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | 30 |
High Precision VCM Voice Coil Motor Permanent Magnet Mini Motor Low Noise
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Medical Respirator, Microscope, Optics, Optical Lens, Laser Equipment |
| Type: | Micro Motor |
Smoothly Voice Coil Actuator VCM High Power Mini Flat Servo Motor Long Life
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Robots, UAVs,medical Ventilators,3D Printing,microscopes,endoscope |
| Type: | SERVO MOTOR |
Lightweight Voice Coil Motor Modules VCM High Response Without Cogging Effect
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | Micro Motor |
Electric High Performance Actuator VCM Long Life High Efficiency Motor
| Protection: | IP67 |
|---|---|
| Peak Force: | 15N |
| Life: | Long |
Low-Noise High-Precision VCM Voice Coil Motors For Optical Systems
| Item: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Noise: | Low |
| Weight: | 20g |
High Speed VCM Voice Coil Motor For Photolithography Machine In Semiconductor Manufacturing
| Total Stroke: | 25mm |
|---|---|
| Weight: | 35g |
| Max Voltage: | 26.5V |
High Sensitivity Fully House Voice Coil Actuator Light Weight VCM Voice Coil Motor
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lifetime: | 100 Million Times |
| Batch Number: | YET-YQDJ64 |

