All Products
Keywords [ high precision linear voice coil motor ] match 231 Products.
High Resolution VCM Voice Coil Motors With Precision Positioning For Medical Devices
| Stroke: | 6.4mm |
|---|---|
| Size: | Small |
| Resolution: | High |
High-Speed High Acceleration Linear Voice Coil Motors For Valve Control
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Acceleration: | High |
| Positioning Accuracy: | High |
High Speed Rotary Voice Coil Motor VCM 54g Rotating With 0.05mm Accuracy
| Life: | 10000h |
|---|---|
| Size: | 50*50*50mm |
| Accuracy: | 0.05mm |
High Speed Linear Voice Coil Actuator For Optical Lens Autofocus Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0436-0187-00A |
| Weight(g): | 648 |
High Torque Rotary Voice Coil Motor Mini Electromagnetic Motor For Flight Controller
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | Micro Motor |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motor For Mirrors Low Noise Design
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Product Model: | VARS0706-014-00A |
| Peak Torque: | 7.1N.m |
7.2mm Fully House Voice Coil Actuator Linear Voice Coil Motorized Linear Drive Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
12 Stroke Linear Voice Coil Motor High Repeatability Micro Voice Coil Actuator
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
Micro Linear Voice Coil Motor Drive Shaft Actuator For Cnc Welding Robot Arm Laser Cutting
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Commutation: | Brush |
| Model Number: | VCAB0022-0448-00A |
Micro Cylindrical Linear Voice Coil Motors For Vibrating Microscope Stages
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Weight: | 45.2g |
| Model Number: | VCAR0087-0062-00A |

