All Products
Keywords [ high precision linear voice coil motor ] match 231 Products.
High Frequency Response Linear Voice Coil Motor For 3C Electronics Manufacturing
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0087-0563-00A |
| Weight(g): | 177 |
24V High Response Linear Voice Coil Motor For 3C Electronics Assembly
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0033-0099-00A |
| Weight(g): | 5.87 |
Low Noise High Stability Linear Voice Coil Motor For Medical Scanners
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0087-0563-00A |
| Weight(g): | 177 |
High Frequency Response Linear Voice Coil Motor Without Cogging Effect For Valve Control
| Construction: | Permanent Magnet |
|---|---|
| Commutation: | Brush |
| Product Model: | VCAB0015-0062-00A |
High Frequency Linear Voice Coil Motor With Shaft For Optical Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High Precision Positioning High Response Rotary Voice Coil Motor For Optical Scanning
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Application: | Automatic Product |
| Voltage: | 6.7V |
High Speed Linear Voice Coil Motor High Precision Linear Motor
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor With Shaft |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Stroke Length: | 12mm |
19mm Stroke Linear Voice Coil Motor High Precision 29V DC Motor
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Current Range: | 4.9A |
| Resolution: | High |
High Force Output Linear Coil Actuator High Repeatability Linear Voice Coil
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Load Capacity: | High |
| Linearity: | High |
XY Permanent Magnet Motor Linear Voice Coil Motor High Accuracy
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |

