All Products
Keywords [ high precision linear voice coil motor ] match 231 Products.
Semiconductor Industry Achieve High Precision Micro Linear Voice Coil Actuator
| Product Model: | VCAP0020-0068-00A |
|---|---|
| Continuous Force: | 5.3N |
| Weight: | Light |
High Speed VCM Voice Coil Motor Small Coreless Motor With Low Noise High Reliability
| Voltage: | 44.9V |
|---|---|
| Current: | Low |
| Cost: | Low |
2500N Linear Voice Coil Motor 6.2mm Stroke Length Linear DC Motors
| Force Output: | High |
|---|---|
| Resolution: | High |
| Rated Power: | 2500N |
74mm Width High Speed Vibratory Flat Linear Voice Coil Motors for CNC Machine Tools 12.3N Continuous Force
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Continuous Force: | 12.3N |
High-Precision Custom High Frequency Voice Coil Motor With Bearing For Valve Operation
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Type: | SERVO MOTOR |
| Frequency: | 50/60Hz |
High Response Frequency Voice Coil Motor Module With Shaft For The Industrial Sector
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency High Speed Rotary Voice Coil Motor For Laser Focusing
| Speed: | High Speed |
|---|---|
| Warranty: | 3months-1year |
| Continous Torque: | 0.1N-m |
High Precision Square VCM Voice Coil Motor In Mobile Audio Devices
| Mounting Type: | Flange |
|---|---|
| Color: | Silver/Black |
| Item: | Mini Electric Motors |
High Precision Rotary Voice Coil Actuator 20° Stroke Moving Coil Actuator
| Noise: | Low |
|---|---|
| Power: | 2W |
| Torque: | 0.77N.m |
Stable Linear Voice Coil Motor Oscillating Micro Motor For Inverter Data Collector
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Robots, UAVs,medical Ventilators,3D Printing,microscopes,endoscope |
| Type: | SERVO MOTOR |

