All Products
Keywords [ high precision linear voice coil motor ] match 231 Products.
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motors For Optical Applications
| Weight: | 225.5g |
|---|---|
| Length: | 115mm |
| Voltage: | 52.4V |
Precision Rotary Voice Coil Motor Micro Linear Actuator For Automation Equipment
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Medical, Semiconductor, Aerospace, Valve Control, Vibration Platform And Automation Industry. |
| Type: | Micro Motor |
Micro High Precision Positioning Rotary Voice Coil Motor For Robotic Arms
| Weight: | 21.5g |
|---|---|
| Length: | 60mm |
| Voltage: | 15.5V |
Precision Test Voice Coil Motor High Frequency Outlet Type Voice Coil Actuator
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |
High Precision VCM Voice Coil Motor For 3D Inspection Applications
| Total Stroke: | 6.4mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0007-0064-00A |
| Peak Force: | 7.8N |
Stroke Length 75mm Linear Motor Actuator Aluminum Alloy Linear Voice Coil Motor
| Current: | 4A |
|---|---|
| Weight: | Low |
| Stroke Length: | 75mm |
4.9A Current Linear Voice Coil Motor High Acceleration Compact Linear Actuator
| Peak Force: | 65N |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
High Response Linear Voice Coil Actuator For Semiconductor Wafer Inspection
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0044-0075-00A |
| Weight(g): | 38.6 |
Compact Linear Voice Coil Actuator High Speed Vcm Voice Coil Motor
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Short Response Time Voice Coil Motor Modules High Precision Linear Positioning Stage
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |

