All Products
Keywords [ high precision linear voice coil motor ] match 231 Products.
High-Precision Miniature Axial Linear Voice Coil Motors For Laser Cutting
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle |
| Resolution: | High |
High Response Precision Linear Voice Coil Motor For Semiconductor Micro Motion Control
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0262-0112-00A |
| Weight(g): | 285 |
High-Precision Linear Voice Coil Motor VCAB Series For Low Noise And Smooth Operation
| Load Capacity: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 28V |
| Linearity: | High |
High Accuracy Linear Voice Coil Motor Brushless Direct Drive Motor With Shaft
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | Micro Motor |
High Precision VCM Voice Coil Motor Permanent Magnet Mini Motor Low Noise
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Medical Respirator, Microscope, Optics, Optical Lens, Laser Equipment |
| Type: | Micro Motor |
High Acceleration Linear Voice Coil Motor High Motion Micro Motor For 3D Printing
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Precision Coreless Mini Flat Linear Voice Coil Motors For Micro Machine Tool Industry
| Force Output: | Up To 500N |
|---|---|
| Item: | Mini Electric Motors |
| Port: | Shanghai |
High Precision Micro Flat Linear Voice Coil Motor For Semiconductor Laser Cutting
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Modle: | VCAP0030-0200-00A |
| Peak Force: | 30N |
Low-Noise High-Precision VCM Voice Coil Motors For Optical Systems
| Item: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Noise: | Low |
| Weight: | 20g |
High Frequency Linear Voice Coil Motors For Semiconductor Applications
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Load Capacity: | High |
| Resolution: | High |

