All Products
Keywords [ high precision linear voice coil motor ] match 231 Products.
High Positioning Accuracy Linear Voice Coil Motor For Pick And Place Systems
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Load Capacity: | High |
| Voltage Range: | 24.3V |
High Frequency Loudness VCAB Series Linear Voice Coil Motors For Precision Inspection Equipment
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0087-0563-00A |
| Weight: | 177g |
2500N Linear Voice Coil Motor Low Power Consumption Moving Magnet Voice Coil Actuator
| Voltage Range: | 5.4V |
|---|---|
| Stroke Length: | 3mm |
| Current Range: | 1.2A |
Micro Magnetic Actuator Linear Voice Coil Motor Module For Thin Plate Laser Cutting Machines
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAH0040-0240-00A |
| Total Stroke: | 24mm |
Hiah Performance Linear Voice Coil Actuator For Industrial Automation Precision Tasks
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0105-0164-00A |
| Weight(g): | 150 |
Hiah Stability Linear Voice Coil Motor For High Speed Camera Autofocus Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Product Model: | VCAB0044-0040-00A |
| Weight(g): | 46.5 |
Mini Linear Voice Coil Actuator High Precision Flat Type Aerospace Voice Coil Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
High Frequency Linear Voice Coil Actuator Flat Type Electric DC Motors
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | Requests |
High Frequency Response Voice Coil Motor Micro Linear Platform For Automatic Focusing Systems
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
High Speed Linear Voice Coil Actuator Flat Type Voice Coil Motor
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Lifetime: | Long |

