All Products
Keywords [ linear voice coil actuator low noise ] match 93 Products.
Light Weight Linear Voice Coil Actuator VCAP Small Linear Motor High Acceleration
| Weight: | Light |
|---|---|
| Power: | 26W |
| Batch Number: | YET-YQDJ58 |
Low Noise High Performance Actuator Linear Voice Coil Motor For First Aid Medical
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics, Optical Lens |
| Type: | SERVO MOTOR |
Low Noise Voice Coil Linear Actuator High Accuracy Micro Voice Coil Actuator
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
|---|---|
| Weight: | Light |
| Lifetime: | Long |
Low Noise Compact Voice Coil Linear Actuator Miniature Voice Coil Actuator
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Size: | Compact |
High Speed Linear Voice Coil Motor High Precision Linear Motor
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor With Shaft |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Stroke Length: | 12mm |
High Positioning Accuracy Linear Voice Coil Compact Linear Voice Coil Motor
| Operating Temperature: | Wide |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Stroke Length: | 4mm |
42.7 Voltage Range Linear Voice Coil High Precision Linear Coil Actuator
| Force Output: | High |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Voltage Range: | 42.7 |
High Resolution Linear Voice Coil Motor With Shaft For Industrial Automation
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor With Shaft |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
High Precision Linear Voice Coil Motor Stroke Length 20mm Voice Coil Motor
| Protection: | IP67 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Force: | High |
XY Permanent Magnet Motor Linear Voice Coil Motor High Accuracy
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |

