All Products
Keywords [ linear voice coil actuator low noise ] match 93 Products.
42.7V Linear Vocal Coil Engine VCAH Series Light Weight Linear Coil Actuator
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Rated Power: | 2500N |
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor With Shaft |
High Precision VCM Voice Coil Motor Permanent Magnet Mini Motor Low Noise
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Medical Respirator, Microscope, Optics, Optical Lens, Laser Equipment |
| Type: | Micro Motor |
Low Noise Mini Electric Motor Unite 12 Volt Electric Motor Light Weight
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
Low Noise Rotary Voice Coil 32° Stroke Rotating Motor VCM 0.22N.M Peak Torque
| Speed: | High Speed |
|---|---|
| Continous Torque: | 0.12N-m |
| Warranty: | 3months-1 Year |
High Resolution VCM Voice Coil Motors With Precision Positioning For Medical Devices
| Stroke: | 6.4mm |
|---|---|
| Size: | Small |
| Resolution: | High |
High Speed Rotary Voice Coil Motor Oscillation Reciprocation Voice Coil Motor VCM
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
Aluminum Alloy Rotary Voice Coil Motor High Positioning Accuracy VCM Motor 52V Rotary
| Noise: | Low |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Torque: | 7.1N.m |
Rotary Voice Coil Motors High-Speed Peak Torque 0.22N.M For Semiconductor Industry
| Noise: | Low |
|---|---|
| Accuracy: | 0.05mm |
| Name: | Rotary Voice Coil Motor |
High Speed Rotary Voice Coil Motor VCM 54g Rotating With 0.05mm Accuracy
| Life: | 10000h |
|---|---|
| Size: | 50*50*50mm |
| Accuracy: | 0.05mm |
Custom High Frequency Voice Coil Motor With Bearing Voice Coil Linear Actuator
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle |
| Type: | Micro Motor |

