All Products
Keywords [ linear voice coil actuator low noise ] match 93 Products.
39mm Lead Wire Fully Housed Voice Coil Actuator 26V Micro Voice Coil Actuator
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lead Wire: | 38.9mm |
| Voltage: | 26V |
Long Lifetime Low Noise VCM Voice Coil Motor For Industrial Automation
| Size: | Small |
|---|---|
| Weight: | 7.9g |
| Noise: | Low |
High Sensitivity Fully House Voice Coil Actuator Light Weight VCM Voice Coil Motor
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lifetime: | 100 Million Times |
| Batch Number: | YET-YQDJ64 |
High Precision DC Motors Voice Coil Actuators For Mechanical Parts Systems
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | Requests |
7.2mm Fully House Voice Coil Actuator Linear Voice Coil Motorized Linear Drive Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
| Type: | Micro Motor |
Custom Fully House Voice Coil Actuator High Frequency Micro Motor Linear Medical Pumps
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
Precision Test Voice Coil Motor High Frequency Outlet Type Voice Coil Actuator
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |
2500N Linear Voice Coil Motor 6.2mm Stroke Length Linear DC Motors
| Force Output: | High |
|---|---|
| Resolution: | High |
| Rated Power: | 2500N |
Rectangular Type Voice Coil Motor Low Noise Level Linear Electric Motor
| Stroke Length: | 34.3mm |
|---|---|
| Weight: | 40g |
| Speed: | Hight |
SUPT Motion Voice Coil Motor Actuator TBD Micro Voice Coil Actuator
| Voltage(V): | 26.9 |
|---|---|
| Output Power: | TBD |
| Usage: | BOAT, Car, UAV, 3D Printing, Microscope, Endoscope, Robot,Medical Ventilators |

