All Products
Keywords [ linear voice coil actuator low noise ] match 93 Products.
High Precision Linear Motor Actuator Rectangular Type Linear Voice Coil Motor
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Type: | SERVO MOTOR |
| Frequency: | 50 |
High Force Output Linear Coil Actuator High Repeatability Linear Voice Coil
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Load Capacity: | High |
| Linearity: | High |
19mm Stroke Linear Voice Coil Motor High Precision 29V DC Motor
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Current Range: | 4.9A |
| Resolution: | High |
High-Resolution Linear Voice Coil Motors With High Output Force For The Automation Industry
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
Low Noise High Precision Linear Voice Coil Motors Planar Motors For Semiconductor Equipment
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Keywords: | Electric DC Motors |
| Warranty: | 3months-1year |
Rotary Voice Coil Motor 0.22N.M Rotary Voice Coil Actuator For Industrial
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Voltage: | 15.5V |
| Material: | Aluminum Alloy |
High Precision Rotary Voice Coil Actuator 20° Stroke Moving Coil Actuator
| Noise: | Low |
|---|---|
| Power: | 2W |
| Torque: | 0.77N.m |
12 Stroke Linear Voice Coil Motor High Repeatability Micro Voice Coil Actuator
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
High Speed Linear Motor Actuator VCAS Series Low Noise Micro Voice Coil Actuator
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Stroke Length: | 34mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
High Response VCM Voice Coil Motor High Positioning Accuracy Voice Coil Actuator
| Weight: | Light |
|---|---|
| Power: | 2500N |
| Voltage: | DC |

