All Products
Keywords [ linear voice coil actuator low noise ] match 93 Products.
X-Y Motion Flat Type Linear Voice Coil Actuator Low Noise Micro Voice Coil Actuator
| Usage: | BOAT, Car, UAV, Robot, Medical Respirator, Microscope, Optics |
|---|---|
| Type: | SERVO MOTOR |
| Construction: | Permanent Magnet |
High Speed Linear Voice Coil Actuator Flat Type Voice Coil Motor
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Lifetime: | Long |
Low Noise Linear Voice Coil Actuator High Positioning Accuracy Linear Voice Coil Motor
| Stroke Length: | 6.8mm |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Positioning Accuracy: | High |
24V Linear Voice Coil Actuator VCAB Series Miniature Voice Coil Motor
| Linearity: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Voltage Range: | 24V |
16mm Stroke Linear Voice Coil Actuator VCAP Series Linear Voice Coil Motor
| Force: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Compact Linear Voice Coil Actuator High Speed Vcm Voice Coil Motor
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
High Frequency Linear Voice Coil Actuator Flat Type Electric DC Motors
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, Home Appliance, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
|---|---|
| Type: | Micro Motor |
| Torque: | Requests |
XY Axis Linear Voice Coil Actuator Flat Motors For Micro Machine Tool Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Use: | BOAT, Car, Home Appliance, UAV,3D Printing,Microscope,Robot,Medical Ventilators,Optical Project |
High Force 6.8mm Linear Voice Coil Actuator Long Life Micro Voice Coil Actuator
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Lifetime: | Long |
| Voltage: | 8.2V |
High Precision Linear Voice Coil Motor Low Noise VCAH Series Voice Coil Motor
| Force Output: | High |
|---|---|
| Rated Power: | 2500N |
| Current Range: | 4.2A |

