All Products
Keywords [ linear voice coil actuator low noise ] match 93 Products.
Short Response Time Voice Coil Motor Modules High Precision Linear Positioning Stage
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
Micro Permanent Magnet Motor Linear Built-In Shaft Voice Coil Motor For The Semiconductor Industry
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Usage: | BOAT, Car, Electric Bicycle, UAV, Robot, Medical Ventilator, Microscope, Endoscope, Optics |
| Type: | Micro Motor |
Zero Hysteresis Hollow Core Motor Reciprocating Voice Coil Motor For Aerospace
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Type: | Synchronous Motor |
| Frequency: | 50 |
Rectangular Type Linear Actuator Motor 11V Low Weight Voice Coil Linear Actuator
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Name: | Linear Motor Actuator |
| Stroke Length: | 50mm |
0.84N.M Peak Torque Rectangular Voice Coil Motor For Laser Technologies
| Life: | ≥10000h |
|---|---|
| Voltage: | 6.3V |
| Accuracy: | 0.05mm |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motor For Mirrors Low Noise Design
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Product Model: | VARS0706-014-00A |
| Peak Torque: | 7.1N.m |
11.5V Breathing Precision High Performance Actuator Voice Coil Motor
| Weight: | Light |
|---|---|
| Power: | 2500N |
| Batch Number: | YET-YQDJ62 |
High Positional Accuracy Rotary Voice Coil Motors For Semiconductor Manufacturing
| Name: | Rotary Voice Coil Motor |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Noise: | Low |
Light Weight Linear Voice Coil Motor High Acceleration Linear Servo Actuator
| Weight: | 0.28kg |
|---|---|
| Power: | 260N |
| Lifetime: | 100 Million Times |
High Speed VCM Voice Coil Motor Small Coreless Motor With Low Noise High Reliability
| Voltage: | 44.9V |
|---|---|
| Current: | Low |
| Cost: | Low |

